0935 128 28 29
چت در واتساپ
0935  128  28  29
خرید ضایعات در تهران با بالاترین قیمت | آقای ضایعات
شما اینجا هستید : خرید ضایعات  -> ضایعات باتری و UPS >

ضایعات باتری و UPS

ضایعات باتری و UPS شما را خریدار هستیم ! شاید بسیاری از مردم هنوز از اینکه می توانند ضایعات UPS و ضایعات باتری خود را به قیمت خوبی و تقریبا بالایی بفروشند اطلاع نداشته باشند. بسیاری از ما ، تنها زمانی که قصد داشتیم برای خودرو خود باتری نو خریداری کنیم ، باتری ضایعاتی قبلی را یا به صورت رایگان و یا با مبلغ ناچیزی به باتری ساز تحویل دادیم. در بسیاری از اوقات در صورتی که باتری کهنه را به فروشنده باتری تحویل ندهید ، قیمت ان را برای شما بیشتر حساب خواهد کرد . بعنوان مثال در صورتی که باتری فرسوده و قدیمی را تحویل دهید ، باتری نو را به شما ۹۰۰ هزار تومان می فروشد و در غیر این صورت شما باید ۹۵۰ هزار تومان به او پرداخت کنید .
خریدار ضایعات باتری و ups
حال با اطلاعاتی که کسب کردید متوجه شده اید که تقریبا همیشه در زمان تعویض باتری نو با باتری فرسوده ، شما متضرر شده اید !
شاید جالب باشد اگر بدانید قیمت یک باتری ضایعاتی خودرویی تا 300 هزار تومان نیز می تواند ارزش داشته باشد و شما با فروش باتری های ضایعاتی خود ، هم به صورت نقدی پولی دریافت می کنید و هم از آسیب رسیدن به طبیعت جلوگیری می کنید. لازم بذکر می باشد ، باتری ها و UPS ها به دلیل وجود سرب و فلزات سنگین دیگر در داخل آن ها ، برای طبیعت بسیار خطرناک می باشند.
خریدار ضایعات باتری
خوشبختانه در حال حاضر با پیشرفت صنعت بازیافت و آگاهی بیشتر مردم ، بیش از 50 درصد از سرب مصرفی در کشور ، با استفاده از ضایعات باتری و ... تهیه می شود و مابقی نیز از معادن سرب در داخل کشور تامین می گردد.

قیمت باطری فرسوده امروز

به صورت کلی ، قیمت ضایعات باطری به عواملی مانند قیمت روز سرب و وزن باتری و یا UPS شما و قیمت روز دلار ارتباط مستقیم دارد و برای اطلاع از قیمت لحظه ای باتری های ضایعاتی می بایست قیمت این فلزات جهانی را بررسی کرد.
خرید باتری کارکرده و فرسوده

خرید ضایعات باتری و UPS کهنه و فرسوده

یکی دیگر از خدمات مجموعه آقای ضایعات ، خرید ضایعات باتری و UPS و باطری های فرسوده می باشد . ما ادعا می کنیم که با بالاترین قیمت و دقیق ترین ترازو ضایعات باتری شما را خریداری می کنیم . برای اثبات ادعای ما تنها یک بار خدمات ما را امتحان کنید. در صورت نیاز به فروش ضایعات باتری تنها با یک تماس به محل شما مراجعه می کنیم و نقدا ضایعات باتری و UPS شما را خریداری می کنیم. 

خرید ضایعات ups

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آقای ضایعات می باشد .
طراحی سایت و سئو : دپارتمان آی تی مرکز خرید ضایعات / آقای ضایعات