0935 128 28 29
چت در واتساپ
0935  128  28  29
خرید ضایعات در تهران - خریدار ضایعات در تهران با بالاترین قیمت | آقای ضایعات
شما اینجا هستید : خرید ضایعات  -> ضایعات باتری و UPS >

ضایعات باتری و UPS

ضایعات باتری و باتری ضایعاتی و UPS شما را خریدار هستیم ! خرید ضایعات باتری یکی از خدمات مهم مرکز آقای ضایعات می باشد.  شاید بسیاری از مردم هنوز از اینکه می توانند ضایعات UPS و ضایعات باتری و باتری ضایعاتی خود را به قیمت خوبی و تقریبا بالایی بفروشند اطلاع نداشته باشند. بسیاری از ما ، تنها زمانی که قصد داشتیم برای خودرو خود باتری نو خریداری کنیم ، باتری ضایعاتی قبلی را یا به صورت رایگان و یا با مبلغ ناچیزی به باتری ساز تحویل دادیم. در بسیاری از اوقات در صورتی که باتری کهنه را به فروشنده باتری تحویل ندهید ، قیمت ان را برای شما بیشتر حساب خواهد کرد . بعنوان مثال در صورتی که باتری فرسوده و قدیمی را تحویل دهید ، باتری نو را به شما ۹۰۰ هزار تومان می فروشد و در غیر این صورت شما باید ۹۵۰ هزار تومان به او پرداخت کنید .
خریدار ضایعات باتری و ups
حال با اطلاعاتی که کسب کردید متوجه شده اید که تقریبا همیشه در زمان تعویض باتری نو با باتری فرسوده ، شما متضرر شده اید !
شاید جالب باشد اگر بدانید قیمت یک باتری ضایعاتی خودرویی تا 300 هزار تومان نیز می تواند ارزش داشته باشد و شما با فروش باتری های ضایعاتی خود ، هم به صورت نقدی پولی دریافت می کنید و هم از آسیب رسیدن به طبیعت جلوگیری می کنید. لازم بذکر می باشد ، باتری ها و UPS ها به دلیل وجود سرب و فلزات سنگین دیگر در داخل آن ها ، برای طبیعت بسیار خطرناک می باشند.
خریدار ضایعات باتری
خوشبختانه در حال حاضر با پیشرفت صنعت بازیافت و آگاهی بیشتر مردم ، بیش از 50 درصد از سرب مصرفی در کشور ، با استفاده از باتری ضایعاتی و ... تهیه می شود و مابقی نیز از معادن سرب در داخل کشور تامین می گردد.

قیمت باطری فرسوده امروز و قیمت ضایعات باتری

به صورت کلی ، قیمت ضایعات باطری به عواملی مانند قیمت روز سرب و وزن باتری و یا UPS شما و قیمت روز دلار ارتباط مستقیم دارد و برای اطلاع از قیمت لحظه ای باتری های ضایعاتی می بایست قیمت این فلزات جهانی را بررسی کرد.
قیمت باتری ضایعاتی به صورت تقریبی به صورت زیر می باشد.
قیمت باتری ضایعاتی خودرویی هر آمپر 7 هزار تومان تا 7.500 تومان یا کیلویی 29.000 تومان
قیمت یو پی اس یا باتری صنعتی هر آمپر 8 هزار تومان تا 8.500 تومان یا کیلویی 30،000 تومان
خرید باتری کارکرده و فرسوده
لازم به ذکر می باشد قیمت ها به صورت تقریبی می باشد و قیمت روزانه با توجه به قیمت های جهانی و عوامل دیگر متغیر می باشد. جهت اطلاع دقیق از قیمت ضایعات باتری و UPS می توانید با شماره موبایل 09351282829 تماس بگیرید.

خرید ضایعات باتری و UPS کهنه و فرسوده

یکی دیگر از خدمات مجموعه آقای ضایعات ، خرید ضایعات باتری و UPS و باطری های فرسوده می باشد . ما ادعا می کنیم که با بالاترین قیمت و دقیق ترین ترازو ضایعات باتری شما را خریداری می کنیم . برای اثبات ادعای ما تنها یک بار خدمات ما را امتحان کنید. در صورت نیاز به فروش ضایعات باتری تنها با یک تماس به محل شما مراجعه می کنیم و نقدا ضایعات باتری و UPS شما را خریداری می کنیم. 

خرید ضایعات ups

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آقای ضایعات می باشد .
طراحی سایت و سئو : دپارتمان آی تی مرکز خرید ضایعات / آقای ضایعات