0935 128 28 29
چت در واتساپ
0935  128  28  29
خرید ضایعات در تهران - خریدار ضایعات در تهران با بالاترین قیمت | آقای ضایعات
شما اینجا هستید : خرید ضایعات  -> وبلاگ >

وبلاگ

باتری چیست و چگونه کار می کند ؟
همانطور که می دانید تقریبا در این دنیای پر از تکنولوژی بسیاری از وسایل با باتری کنترل می شوند . در این تکنولوژی بسیاری از باتری ها وجود دارد که برخی از این باتری ها قابلیت شارژ مجدد دارند و بسیاری از آن ها خیر و فقط یک بار استفاده می باشند . باتری ها در وسایل بسیاری اعم از اسباب بازی های کودکان تا صنعت خودرو سازی کاربرد دارند . در ادامه ی این مقاله به توضیح کامل انواع باتری ها و نوع کار کرد آن ها خواهیم پرداخت : 
فواید باورنکردنی تبدیل قراضه آهن به فولاد که شاید ندانید
به گزارش آقای ضایعات ، در ایران سالانه حدود 1.6 میلیون تن آهن قراضه تولید می شود که البته در حال حاضر با توجه به شرایط ساخت و ساز و ... به این عدد رسیده است و در سال های قبل میزان تولید آهن قراضه در کشور تا 2.5 میلیون تن هم رسیده است که ما در ایران به حدود 6 میلیون تن اهن قراضه نیاز داریم . با توجه به اینکه عمر مفید خورو ها به صورت میانگین 5.7 سال می باشد ( البته در ایران این میانگین اصلا در واقعیت صدق نمی کند و همین الان اگر در سایت های آکهی خودرو جستجو کنید ، خودروهایی به مدل 30 سال پیش نیز به راحتی قابل خرید هستند ) و بعد از این سال خودرو باید با عملیات بازیافت مجدد به چرخه استفاده بازگردد . آماری که در حال حاضر از خودرو های فرسوده در ایران منتشر شده است حدودا 4 میلیون می باشد که به دلایل مختلفی تنها سالی 200.000 از این خودروها بازیافت می شود و بسیاری از خودرو ها نیز در اطراف شهر رها می شوند .  با توجه به مواردی که ذکر شد و با توجه به کسری قراضه آهن در ایران ، یکی از روش های برای برطرف کردن این کمبود ، واردات آهن قراضه از کشور های دیگر می باشد . آهن قراضه معمولا در کشور های جنگ زده به فراوانی یافت می شود منتهی بحث وجود مقادیر شیمیایی خطرناک در این ضایعات باعث شده است تا حتی واردات آهن قراضه نیز غیر قانونی شمارده شود .
فروش یک توپ جنگی قدیمی و تاریخی به عنوان ضایعات !
شاید شما هم درباره فروش توپ جنگی به کارخانه ذوب آهن با عنوان ضایعات اخباری به گوشتان خورده باشد .  بعد از انتشار خبر یکی از مسئولین میراث فرهنگی اطلاع داد که با تماسی که با ذوب اهن داشته از صحت خبر مطلع شده است . در حقیقت در ضایعات ارسال شده برای ذوب اهن اصفهان یک توپ جنگی قدیمی نیز مشاهده شده است . توپ جنگی ذکر شده برای دوران صفوی بوده است که با هدف بازسازی و جبجایی به اصفهان انتقال داده شده . این خبر باعث عکس العمل بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی شده است . لازم به ذکر است بعد از درج خبر ، توپ جنگی از کارخانه ذوب اهن به محل مناسبی منتقل شده است.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آقای ضایعات می باشد .
طراحی سایت و سئو : دپارتمان آی تی مرکز خرید ضایعات / آقای ضایعات